Договір публічної оферти

Договір Публічної Оферти / Угода користувача

Останнє оновлення: 06.05.2024

1. Загальні положення

 1. 1.1. Цей Договір (далі – Договір або Угода) є договором публічної оферти та Угодою користувача, яка визначає умови використання Користувачами (Покупцями) сайту lezhepekova.com (далі – Сайт) та придбання продукту. Сторонами Договору є Користувач (Покупець) та Адміністрація Сайту (Продавець). Під продуктом (товаром) Сторони розуміють курси та вебінари, згідно тарифів та даних, зазначених на Сайті.
 1. 1.2. Ця Угода згідно ст. ст. 633, 641 та гл. 63 Цивільного кодексу України є публічним договором (офертою) і адресована невизначеному колу осіб (фізичним особам, фізичним особам-підприємцям), які бажають придбати продукти на Сайті.

Продавцем продуктів є:

ФОП Лежепекова Маргарита Володимирівна,

ІПН – 2992618388,

юридична адреса –

УКРАЇНА, 02091, М. КИЇВ, ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОН,

ШОСЕ ХАРКІВСЬКЕ, БУД. 152, КВ. 8,

тел. +38(098)-397-98-24,

email: [email protected]

 1. 1.3. Оскільки ця Угода є публічною офертою, то оформлюючи замовлення на Сайті або здійснюючи оплату через Сайт Користувач (Покупець), вважається таким, що приєднався до цієї Угоди.
 1. 1.4. Адміністрація Сайту (власник сайту lezhepekova.com і/або уповноважені ним особи) має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Нова або змінена Угода стають дійсними після розміщення її на Сайті. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов’язаний відмовитися від використання до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.
 1. 1.5. Покупець погоджується з цією публічною офертою в цілому і без застережень при використанні Сайту.
 1. 1.6. Користувач (Покупець) погоджується з тим, що всі умови Угоди йому зрозумілі і він приймає її повністю і беззастережно.

2. Оформлення Замовлень на Сайті

 1. 2.1. Для формування Замовлень на Сайті (тобто здійснення оплати та отримання доступу до курсу/вебінару) Користувач (Покупець) обирає на Сайті бажаний продукт і переходить до платіжної системи, де має можливість оплатити продукт, зазначений на Сайті.
 1. 2.2. У процесі оформлення Замовлення Покупець вказує ім’я, e-mail, номер платіжної картки, термін дії та CVV або інші необхідні дані.
 1. 2.3. Користувач (Покупець) погоджується з тим, що ціна на продукт, викладена на Сайті, може змінюватися.
 1. 2.4. Продукт, зазначений на Сайті, не підлягає поверненню.
 1. 2.5. Платежі здійснюються через платіжну систему WayForPay або іншу, передбачену Сайтом.
 1. 2.6. Оплата здійснюється в національній валюті в безготівковій формі.

3. Конфіденційність і персональні дані

 1. 3.1. Конфіденційність

Якщо відповідна сторона не має попередньої письмової згоди іншої сторони або якщо це не потрібно за законом:

 1. 3.1.1. Кожна сторона буде зберігати конфіденційність всієї Конфіденційної інформації іншого боку, отриманої у зв’язку з цією Угодою. Жодна зі сторін не може без попередньої письмової згоди іншої сторони розкривати або надавати будь-яку конфіденційну інформацію або персональні дані будь-якій особі або використовувати її в своїх власних інтересах, за винятком випадків, передбачених цією Угодою.
 1. 3.1.2. Зобов’язання кожної сторони по даному пункту залишаються в силі після припинення дії цих Умов.

Положення пунктів 3.1.1 і 3.1.2 не застосовуються до будь-якої інформації, яка:

 • є або стає загальнодоступною, крім як в результаті порушення цього пункту;
 • отримана від третьої особи, яка законно набула її і не повинна обмежувати її розголошення;
 • знаходиться у розпорядженні приймаючої сторони без обмежень щодо розкриття до дати отримання від сторони, що розкриває; або ж
 • самостійно розробляється без доступу до Конфіденційної інформації.
 1. 3.2. Приватність

Продавець підтримує Політику конфіденційності та Політику щодо файлів cookie, в якій викладено зобов’язання сторін щодо даних. Вам слід ознайомитися з цією Політикою конфіденційності та Політикою щодо файлів cookie, так як ви зобов’язані прийняти її, щоб прийняти умови цієї Угоди.

 1. 3.3. Законодавство

Продавець керується чинним законодавством України.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації

 1. 4.1. Адміністрація не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах “як є”, без будь-яких гарантій, як явних, так і маються на увазі.
 1. 4.2. Адміністрація не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки Користувачів (Покупців) Сайту, залишені в якості коментарів або оглядів.
 1. 4.3. Адміністрація не несе відповідальність за можливі протиправні дії Користувача (Покупця) щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача / Покупця.
 1. 4.4. Адміністрація не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв’язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.
 1. 4.5. З метою вищевикладеного Адміністрація залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів (Покупців), що створюють проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами (Покупцями), користувачів (Покупців) в разі будь-яких недобросовісних зловживань з їхнього боку при замовленнях товару, що не мають мети його придбання, або Користувачів (Покупців), які порушують вимоги Угоди. При цьому таке блокування здійснюється на розсуд адміністрації без подальшого повідомлення таких користувачів (Покупців).
 1. 4.6. Адміністрація Сайту в т.ч. не несе відповідальності за:
 1. 4.6.1. Затримки або збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок непереборної сили, а також будь-якого випадку неполадок в телекомунікаційних, комп’ютерних, електричних та інших суміжних системах.
 1. 4.6.2.  Дії систем переказів, банків, платіжних систем і за затримки пов’язані з їх роботою.
 1. 4.6.3. Належне функціонування Сайту, в разі, якщо Користувач (Покупець) не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе ніяких зобов’язань по забезпеченню користувачів такими засобами.

5. Інтелектуальна власність

Право власності та всі права на інтелектуальну власність на Сайт і контентну інформацію, розміщену на Сайті, продукт, залишаються власністю Продавця (або його ліцензіарів).

Використання матеріалів сайту можливе лише з письмового дозволу автора.

Власником усіх прав на Сайт та курси і вебінари (продукти на Сайті) є Лежепекова Маргарита Володимирівна, окремо власниками прав на курси та вебінари є також їх автори. Оплачуючи курс чи вебінар (продукт), запропонований на Сайті, Покупець отримує тільки права на особисте використання курсу, без можливості передачі його, використання його матеріалів у комерційних цілях або в інтересах третіх осіб. Ніщо у договорі не означає передачу прав власності на матеріали Сайту та курсів і вебінарів.

6. Політика повернення

Власник Сайту не здійснює відшкодування платежів, повернення оплат, якщо продукт надано відповідно до тарифу та умов, зазначених на Сайті.

Покупець має право звернутися до адміністратора для відшкодування протягом 14 календарних днів з дати оплати, лише якщо не було надано доступ до курсу згідно тарифу та дати (даних) на Сайті, якщо інше не передбачено законодавством України.

Якщо ви хочете зробити відшкодування сплачених коштів, будь ласка, напишіть за адресою [email protected].

7. Інше

 1. 7.1. Особа, яка не є учасницею цієї Угоди, не має права користуватися перевагами цієї Угоди і застосовувати їх.
 2. 7.2. Якщо будь-яка частина або положення цієї Угоди є недійсним, не має законної сили або суперечить закону, ця частина або положення замінюється положенням, яке, наскільки це можливо, виконує початкову мету цієї частини або положення. Інша частина цієї Угоди буде обов’язковою для сторін.
 3. 7.3. Жодна зі сторін не буде нести відповідальність за будь-яку затримку або невиконання своїх зобов’язань відповідно до цієї Угоди, якщо затримка або збій сталися з будь-якої причини, що знаходиться поза її розумного контролю. Цей пункт не поширюється на будь-які зобов’язання по виплаті грошей.
 4. 7.4. Користувач не має права переуступати або передавати будь-які права будь-якого іншого особі без попередньої письмової згоди Продавця.
 5. 7.5. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України.
 6. 7.6. Будь-які претензії Користувач має право повідомити на електронну адресу [email protected].
 7. 7.7. У разі неможливості вирішення спорів шляхом переговорів, всі суперечки вирішують в судовому порядку, передбаченому чинним законодавством України.