відгуки

Доброго ранку) просто хочу вам сказати що у нас все добре) доцінька не може злізти з грудей, і мені вже немає такого дискомфорту як раніше) вона просто тепер налітає на груди і відкриває ротика набагато краще) кормити без накладки це просто насолода) я навіть і не знімала відео поки бо мені здається що все добре) але я вишлю пізніше просто щоб ви точно перевірили і ми могли далі знати що точно все добре) коли буде закінчуватися ваш з нами зв’язок)

І ми доречі як тоді забулись про соску так і до цих пір не згадували хоч хотілось іноді канєшно) але я завжди давала груди замість соски)

Дякую вам за все) якби не придбала консультацію з вами то ще досі б не наважилась забрати накладку зовсім і не знала б як правильно прикласти дитинку так щоб в неї не було шансів не взяти груди)

Анонімно

Доброго дня, маленький звіт) ми купили сьогодні ваги і зважились і ніби як за тиждень ми набрали 150 гр! Але в мене всередині така тривога ніби що різні ваги можуть показувати різні значення… ну будемо слідкувати далі, ще із позитивних змін це я тепер часто годую лежачи і це кайф)

І ще він частіше став брати ту меншу грудь) короче відчуття, що ми рухаємось в правильному напрямку) я зробила те фото грудей, ой це капець, я раніше не так помічала, а на фото видно велику різницю, це мене стимулює ще більше працювати над тим, щоб він брав її частіше) меншою трішки проблематичніше годувати лежачи, бо вона такого розміру

А загалом дуже Вам дякую) відчувається, що Ви спеціаліст від Бога, ви профі, ви ще й вмієте заспокоїти, і так добре на душі стає після розмови) Я вас буду рекомендувати всім своїм подругам, якщо їм потрібно буде)

Анонімно

Маргарито, добрий ранок. Хотіла подякувати Вам у налагодженні ГВ та інших питаннях. От і закінчилася наша історія ГВ у віці 2 роки і 2 дні. Доня вже декілька місяців отримувала молоко тіьки вночі і за цей час мої груди максимально зменшилися і здається, що останні тижні Лілія висмоктувала лиш краплини. Вже другу ніч їй не даю і груди зовсім не налилися і не турбують.

Доня гарно їсть з сімейного столу, вже сама справляється, апетит відмінний, навіть жартуємо, що у садочку їй буде мало. Слава Богу їст усе і завжди заглядає і у наші тарілки у пошуках чогось нового та смачного.

Бажаю Вам доброго здоров’я і успіхів. Ваша робота дуже важлива і потрібна.

мама Лілії

Маргарито, добрий вечір! Все збираюся написати, та щось відволікає. От нарешті пишу. Хочу вам подякувати від щирого серця за поміч у налагодженні ГВ.

Я впевнена, що я така не одна, але коли опиняєшся віч-на-віч з проблемою, про яку навіть уявити не могла, то земля йде з під ніг, особливо під дією всіх гормонів та недоспаних ночей. Як добре, що моя знайома дала Ваш контакт і після роботи з Вами я почала заспокоюватися і навіть трхи спати, завдяки тому розкладу, який Ви підібрали саме під мою ситуацію. Дякую Вам за чуйність, уважність та любов до своєї справи!

Софії 5 лютого виповнилося 3 місяці і вона важила 5кг 750гр. І ми вже майже місяць суто на гв, без догодовувань та суміші! Спасибі, Маргарито!

мама Софії

Хочу сказати, що Ви просто найкращий консультант з грудного вигодовування! Стільки було порад і від батьків які працювали в роддомі і друзів які ці етапи пройшли, але саме ви пояснили це так зрозуміло і ще й до того навчили і показали прикладом. Є люди які займаються своєю справою, але як це робите Ви, це щось неймовірне!

(а і ще мушу вам слова свого чоловіка написати. Та нашо нам консультацію якусь, тут є лікарі треба просто робити так, як вони кажуть! А після розмови (продуктивної спільної роботи з вами) він сказав: “Та знаєш, дуже добре все таки що нам так добре пояснили і показали, оказалось, що на то пояснювали погано і не зацікавлено.

А довольний який був, світився від щастя, що ми нарешті виправили спілно з вашою допомогою грудне гоудвання, і як камінь з душі впав.

Анонімно

Пані Маргарито! Я навіть не можу підібрати слова, щоб вам віддячити за вашу допомогу мені онлайн з грудним годуванням.

Без вас у мене вже почалась паніка і я не знала що робити. Дуже шкодую що на початку надіялась на лікарів в лікарні, які мені допоможуть з грудним вигодовуванням (потрібно було одразу до вас звернутись). І ще хочу сказати про курс підготовка до грудного вигодовування (я ж її взяла теж сьогодні на 3 день в пологовому, і всі ті помилки наші ви розказали в своїх порадах, можна було цього всього уникнути!!!

Але якось запізно це дойшло до мене( На вашому курсі є всі ті етапи які допоможуть і які були у нас в роддомі, як і що робити. Можна було б обійтис без проблем з годуванням на самому початку.

Анонімно

Дуже дякую за матеріали:) Та дуже дякую за сьогоднішню консультацію!

Дякую, що все розклали по полицям та доступно пояснили:)

У мене нарешті за ці тижні з’явився настрій та впав камінь з душі)

Одразу після консультації застосовувала ваші рекомендації, то істерик в два рази менше, було набагато легше прикласти до грудей та допомогти заснути Варварі

Нарешті до мене дійшло як в позиції колиска зручно розташувати і себе, і дитину

Над прикладанням буду працювати. Ще раз вам дуже дякую!!!

мама Варвари

Дуже вдячна, за вашу роботу! Дивилась ваші ефіри ще вагітною, в моєму оточенні і в сім’ї всі годували з пляшечки.

Моя мама маючи 5 розмір грудей не вірила що я зі своєю “2” зможу годувати синочка грудьми.

Завдяки рекомендаціям, навіть без додаткових консультацій, налагодили ГВ, перші 6 місяців набирали вагу більше ніж по кілограму виключно грудне молоко.

Зараз сину майже рік успішно ГВ, без додаткових “спеціальних чаїв”, просто достатньо пити, їсти корисну їжу без дієт і годувати на вимогу. Дякую!

Анна

відео відгуки